
Поліровщик для нігтів №175 Kodi Professional 400/3000
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: polirovshchik-kodi-400
+380 (68) 325-86-22
Show-room, магазин- +380 (63) 325-86-21Show-room, магазин
- +380 (67) 231-63-16Администрация
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліровщик для нігтів 400/3000 - 178*28*7.5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kodi Professional |
| Країна виробник | США |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність | 400, 3000 |
| Вага в пакованні, кг | 0.05 кг |
| Габарити паковання (ВхШхГ), см | 17.8 × 0.7 × 2.8 см |
| Довжина: | 17 см |
| Код УКТ ВЕД | 3304000000 |
| Код виробника | 20099985 |
| Строк придатності | 01.02.2028 |
| Країна-виробник товару | США |
| Тип | Полірувальник |
| Упаковка | 1 шт |
| Форма | Напівмісяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴



