
Тонік для обличчя RoBeauty зволожуючий Joko Blend 150 мл
583 ₴
- Готово до відправки
- Код: RO53
+380 (68) 325-86-22
Show-room, магазин- +380 (63) 325-86-21Show-room, магазин
- +380 (67) 231-63-16Администрация
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для відновлення порушеного рівня рН епідермісу та його інтенсивного зволоження тонік для обличчя від бренду RoBeauty забезпечить вам почуття комфорту, а вашу шкіру зробить шовковистою, бархатистою та сяючою. Він збагачений гіалуроновою кислотою та рожевою водою, які є потужними природними гідратантами, а також сприяють підтримці краси та молодості епідермісу.
Особливості:
- відновлює природний рівень рН шкіри;
- ефективно усуває залишки забруднень та очищаючих засобів з поверхні епідермісу;
- забезпечує епідермісу інтенсивне зволоження всіх рівнях його структури;
- прибирає дискомфортне почуття стягнутості і бореться з лущенням;
- наділений потужними тонізуючими та освіжаючими властивостями;
- підвищує пружність шкіри;
- запобігає прояву недосконалостей;
- уповільнює процес виникнення вікових змін.
Спосіб застосування:
Змочити тоніком ватяний диск, протерти обличчя та зону декольте. Використовувати засіб щодня вранці та ввечері після очищення шкіри.
Склад товару: Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, Allantoin, NaPCA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance, CI 16255.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robeauty |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 150 мл |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.2 кг |
| Габарити паковання (ВхШхГ), см | 16 × 4 × 4 см |
| Довжина: | 16 см |
| Код УКТ ВЕД | 3304000000 |
| Код виробника | 9780201379655 |
| Строк придатності | 01.02.2028 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Тонік |
| Упаковка | 150 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴




