
Гель для душу RoBeauty (Грейпфрут, Розмарин) 500 мл
265 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: RO14
+380 (68) 325-86-22
Show-room, магазин- +380 (63) 325-86-21Show-room, магазин
- +380 (67) 231-63-16Администрация
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проведіть приємну СПА-процедуру прямо у себе вдома! Інтенсивний догляд у поєднанні з яскравим тропічним ароматом подарує гель для душу бренду RoBeauty. Активні компоненти засобу, що містять екстракти фруктів та рослин, насичують шкіру поживними речовинами. А свіжий аромат розслаблює та допоможе отримати справжнє задоволення від щоденного ритуалу очищення тіла.
Особливості:
- яскравий цитрусовий аромат;
- ніжно очищає епідерміс від забруднень, себуму, ороговілого шару;
- має антибактеріальні властивості;
- пом'якшує та надає гладкість;
- не провокує сухість та лущення;
- має нейтральний рівень рН;
- екстракт грейпфрута забезпечує еластичність та пружність;
- олія розмарину відновлює гідроліпідний баланс епідермісу.
Спосіб застосування:
Нанести гель на вологу шкіру, спінити легкими рухами, що масажують, і ретельно змити водою.
Склад товару: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Сhloride, PEG-7 Methylisothiazolinone, CI 15985.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robeauty |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 500 мл |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аромат | грейпфрут, розмарин |
| Вага в пакованні, кг | 0.6 кг |
| Габарити паковання (ВхШхГ), см | 23 × 6 × 6 см |
| Довжина: | 23 см |
| Код УКТ ВЕД | 3304000000 |
| Код виробника | 9780205341429 |
| Строк придатності | 05.06.2028 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гель для душу |
| Упаковка | 500 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴




